Loft Sofia Lauren

  • 70 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Loft Sofia Lauren Florence appartement biedt gemakkelijke toegang tot verschillende stadsattracties, zoals San Marco, gelegen op wandelafstand van 5 minuten ervandaan. Het is gelegen op afstand van 1 km van Florence Santa Maria Novella trainstation en in de onmiddellijke nabijheid van Salvestrina busstation.

Het appartement, gelegen slechts 650 meter afstand van het Baptisterium, biedt een makkelijke toegang tot Palazzo degli Uffiz I, geplaatst op loopafstand van 14 minuten. Tijdens het verkennen van Florence kunnen gasten gemakkelijk Galleria dell'Accademia op wandelafstand van 10 minuten bereiken. Loft Sofia Lauren appartement ligt op een klein stukje lopen van het Dante Museum. Het dichtstbijzijnde vliegveld is Florence Amerigo Vespucci, 10 km van het appartement in Florence.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Loft Sofia Lauren Florence
Deservi Apartments By Geco Vacation Rentals
Mobiele prijsaanbieding

Deservi Apartments By Geco Vacation Rentals

9.1
Schitterend 277 beoordelingen
131 m van de accommodatie
USD 194 USD 175
per nacht
Via Ricasoli Cathedral Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Via Ricasoli Cathedral Apartment

165 m van de accommodatie
USD 165 USD 149
per nacht
Studio Apartment Accademia
Mobiele prijsaanbieding

Studio Apartment Accademia

167 m van de accommodatie
USD 212 USD 191
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Loft Sofia Lauren appartement gelegen?
      Loft Sofia Lauren appartement is in de wijk Campo Grande in Florence gesitueerd, op 650 meter afstand van het Baptisterium.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Loft Sofia Lauren appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Loft Sofia Lauren appartement zijn onder andere het Dante Museum, het Baptisterium, Palazzo degli Uffiz I.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij dit appartement?
      Dit appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Heeft Loft Sofia Lauren appartement een keuken?
      Bij Loft Sofia Lauren appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een magnetron en een broodrooster.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Loft Sofia Lauren Florence
    100% Geverifieerde Beoordelingen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten